Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissült tegnap és...

Windows 10 frissült tegnap és úgy indult ma, hogy Nem ellenőrizhető a webhely identitása. Mit tegyek? A tanúsítvány lejárt.

Figyelt kérdés

ha rámegyek a tanúsítvány megtekintésére, akkor A *.azureedge.net -es tanúsítvány járt le ma, ezt derül ki, belőle.

Win10-es gép 2db és mindkettő win7-es volt eredetileg.

A frissítés leállítási része ment le tegnap és ma meg az indítási.


2019. aug. 16. 08:21
 1/8 A kérdező kommentje:

*A frissítés leállítási része ment le tegnap és ma meg az indítási.

De magát az indítást nem láttam, nem volt senki a gépnél, csak be lett kapcsolva.

2019. aug. 16. 08:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a frissítésnek nem biztos,hogy köze van, nem tegnap frissült,hanem egy nappal korábban.
2019. aug. 16. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Idő és dátum jól van beállítva?
2019. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lejárat dátuma valós, tényleg ma járt le, nem a gépek (2db) órája a probléma. Igazából azt nem értem, hogy miért nem frissült be a tanúsítvány magától,mert szerintem ez úgy kéne,hogy működjön.
2019. aug. 16. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a gépeddel, hanem a weboldallal van a probléma.
2019. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs nyitva semmilyen oldal. 2 gép is a bekapcsolás után, a windows login kép bejön, majd belépve ezt írta ki. Semmi se lett kézzel elindítva rajta, a böngésző sem..

Annyi a közös, mindkettőn win7 volt eredetileg.

De igazából azt nem értem, hogy miért nem frissült ez a tanúsítvány..

Mert ez 2 éves tanúsítvány. Nem tudom.. lehet pont akkor volt a win10-re való váltás.. lehet ott ment félre a dolog..

De ez csak elképzelés..

2019. aug. 16. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott írtam, nem windows meg hasonló, a weboldallal van a baj. A weboldal üzemeltetőjének kell ezt a tanúsítványt lecserélnie.
2019. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok, értem már hogy gondolod:)
2019. aug. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!