Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows-ról készült Ghost...

Windows-ról készült Ghost mentés frissítése ua, mintha újra telepíteném egy frissen letöltött telepítővel?

Figyelt kérdés

Csináltam mentést még régen, időnként frissítem, majd újra mentem a C-t. Ez így jó, vagy újratelepítéssel gyorsabb rendszert kapnék, egy friss telepítő készlettel?


8.1 és 10 esetén is érdekelne a válasz, köszönöm.


2019. aug. 18. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rnedszer feltelepítésekor és bekalibrálásakor érdemes lementeni és nem frissíteni a mentést ha nem muszáj (adatokat szigorúan máshol tárolni).

Ekkor ha visszateszed, ugyanolyan gyors lesz mint újkorában.

2019. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. aug. 18. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
annyiban nem igaz, hogy nem friss rendszered lesz amikor visszateszed mert az azóta kapott frissítések nem lesznek rajta.Sem az oprendszeren, sem a drivereken sem a használt programjaidon, de ezzel együtt is gyorsabb a ghost-ból visszaállítás mint a teljes újratelepítés.
2019. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából:

Amikor visszaállítom ghost-ból, majd elindítom a frissítést, az azóta kiadottak települnek és így csinálok egy új mentést ghost-ba. A rendszer ua, mintha frissen letöltött telepítőt tennék fel? Build számok azóta változtak...

Szóval az így időnként frissítgetett rendszer nem lassabb, mint egy frissen letöltött telepítőből feltett rendszer...? Jó régen telepítettem a win 10-et.

Na...

2019. aug. 19. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a régit ghost-ból visszamásolod és frissíted akkor ugyanaz. Csak mint írtam, el lehetsz egy órácskát,mire az összes alkalmazás frissül vagy frissíted magad. Lassabb lesz mint a frissen telepített, hiszen a friss oprendszeren nincs semmi szemét sem a HDD-n sem a registryben, míg a ghost-olt rendszernél másolod a mondjuk 1200 hibás bejegyzést a registryben amitől lassabb lesz, mint a friss de én is a ghost mellett teszem le a voksomat.
2019. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2019. aug. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!