Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mobiltelefont szeretnék...

Mobiltelefont szeretnék vásárolni és a Huawei márkára gondolok. De az amerikai állam vagyis a Google nem fogja az operációs rendszer frissítését visszafogni, vagy megszűnik idővel a rendszer és lesz saját?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Az USA és Kína kereskedelmi háborúban áll egymással, és mivel Trumpot újra fogják választani, ezt nem jövőre fejezik be. Addig, amíg ez tart, bármi megtörténhet. Én biztonsági szempontból egyébként sem ajánlanék kínai gyártót, legalábbis vásárlás után azonnali újratelepítés nélkül, viszont azzal meg ugye a garancia ugrik.
2019. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Milyen telefon márkát ajánlasz?

Max 50-60 ezerért?


Minimum 3 GB legyen benne de jobban örülnék 4 GB vagy 6 GB, és lehessen bővíteni SD kártyával.


Sokan a Xiaomi márkát ajánlják még ezen az oldalon is, meg a Meizu.

2019. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomi van már 5 éve és csak ajánlani tudom. Amúgy náluk nincs garancia vesztès ha újra pakolod a droidot. Nem nehéz vissza állítani gyári állapotba se. Cm Rom után se.
2019. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!