Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Play Store-on, ha nincs...

Play Store-on, ha nincs bankkártya hozzárendelve a fiókhoz, akkor nem vonhat le pénzt sehogyan?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére célszerű lenne beállítani egy pin kódot a fizetős appokhoz, vagy kártya nélkül semmilyen módon nem lehet pénzt költeni?

2019. aug. 21. 15:46
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Ha valahonnan nem kaptál visszatérítést (pl. prémiumból vagy bárhonnan), akkor nincs "egyenleged", így költeni sincs miből.

Ha nem adtál meg bankkártya adatokat, akkor meg főleg esélye sincs hozzányúlni a pénzedhez.

A paypal-t nem ismerem, hogy az fizetőeszköz-e a play-nál, de ha igen és oda be van regisztrálva a kártyád, akkor azon keresztül le tud venni pénzt.

2019. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A paypal-t nem ismerem," " azon keresztül le tud venni pénzt."

Nem tud. Nem így működik.

2019. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem rólam van szó, hanem a gyerekről. Neki saját, külön google fiókja van, ahhoz van kötve a Play Store. A korhatáros appok le vannak tiltva, viszont abban nem voltam biztos, hogy esetleg van-e olyan, hogy a store nem a bankkártyát terheli, hanem teszem azt kiszámláztatja a szolgáltatóval, vagy valami hasonló.


Én a saját Play Store-omon szökőévente egyszer ha vettem valamit, de mivel nekem meg van adva a kártya, így értelemszerűen onnan vonta le, és abban nem voltam 100%-ig biztos, hogyha nincs kártya, akkor az összes alkalmazás elutasítja vásárlási próbálkozást, ha teszem azt megpróbálna letölteni valamit, vagy levonja valami trükkös, általam nem ismert módon.

2019. aug. 21. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szolgáltatói számla terhére is lehet.


De ha bemész a szolgáltatódhoz, a "mobilvásárlást" elméletileg le lehet tiltani.

2019. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!