Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook mobil alkalmazásban...

Facebook mobil alkalmazásban a mentett jelszót hogyan tudnám megnézni mi volt?

Figyelt kérdés
már elég régóta nem volt használva se a telefon se a facebook ami elvolt mentve rajta.De meglett csináltatva a telefon és szeretném törölni ezt a régi fiókot de a jelszóm megadása nélkül nem lehet,a facebookba pedig csak úgy tudok bejelentkezni hogy a jelszó elvolt mentve
2019. aug. 22. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg sehogy, elég nagy biztonsági blama lenne: valakinek elkéred a telefonját, majd a beállításokból kinézed a jelszavát - túl könnyű visszaélni vele.

Ha nem tudod a jelszót, kérj jelszóemlékeztetőt, direkt erre van kitalálva a funkció.

2019. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért gondoltam hogy lehetséges mert ha googlen nézi az egyik haverom a sajátját ami elvan mentve neki ott van mellette hogy jelszó megjelenítése
2019. aug. 22. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
A böngészőn belüli mentett jelszavakra gondolsz? Azt a böngésző menti el, de a Facebook alkalmazás nem az.
2019. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak valakiét akarod feltörni, éppen ezért túlzottan ne reménykedj!
2019. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem,a facebook alkalmazáson belüli mentett jelszóra

biztos hogy nem akarom feltörni senkiét,de ezt hiába mondom ha nem hiszi el valaki úgy sem fogja

2019. aug. 22. 14:12
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy is,ha felakarnám törni valakiét nem tök mindegy lenne hogy tudom a jelszót vagy nem? elvan mentve betudok jelentkezni csak törölni akarom
2019. aug. 22. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alkalmazás elmenti a jelszót hogy ne kelljen minden indításnál megadni, de nem tárolja olyan formában, hogy te azt a beállításaiban megjelenítsd. Az alkalmazás nem úgy működik, mint egy böngésző, ebben kizárólag ez az 1 darab jelszó kerül tárolásra, nem tudod azt mondani, hogy bezzeg XY böngésző így működik - ez egy alkalmazás, és ez nem így működik.
2019. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!
2019. aug. 22. 14:23
 9/9 A kérdező kommentje:
egyéb mód akkor ahogyan törölni tudnám a facebookot?
2019. aug. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!