Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám hogy játék...

Az a problémám hogy játék közben általában rainbow six ben kékhalált kapok bővebben lentez miert van?

Figyelt kérdés
Azzal szenvedek hogy játék közben kékhalált szoktam kapni gépem: videó kártya: geforce gt 1030 alaplap: prime h310m-k proci: intel pentium gold g5400 lga 1151 RAM: 8gb sajna a márkáját nem tudom windows: windows 10 64x bit ez a gépem és kékhalál során általában a hibakód: PFN LIST CORRUPT másik a kedvencem: BAD_POOL_CALLER aki tud az segitsen ez miért van ?

2019. szept. 1. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami drivered nem jó, esetleg RAM hiba.

Csinálj Memtestet. Ha negatív, mehet egy újratelepítés.

2019. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké de a memória tesztre gondolsz? mert ha igen akkor már megcsináltam és pozitiv
2019. szept. 1. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy pozitív? Látsz hibát?
2019. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak megcsináltam ezt a windows memóriadiagnosztikát és miután kész lett nem irt semmit
2019. szept. 1. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne azt csináld, hanem mondjuk a Memtest86+-t. Kiírod egy pendrive-ra és bootolsz róla.
2019. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!