Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Whatsup felveszi a beszélgetés...

Whatsup felveszi a beszélgetésem, hangmintám androidos kérdés?

Figyelt kérdés

Hol található a whatsup androidos szoftverében az audio rögzítés LETILTÁSÁNAK beállítása?

Android 8.1

amikor bejött egy hívás akkor feldobta az androidos whatsup, hogy ilyen-olyan engedélyek kér, de volt egy sunyi kérdés, miszerint "allow app to record audio" vagy hasonló.


Na most én fel akartam venni egy hívást, nem a beszélgetést, hanem válaszolni a hívásra és szerintem engedélyeztem, de ezt én NEM AKARTAM.


Engedélyek között Permissions, nincs ilyen, csak az hogy az alkalmazás használhatja-e a mikrofont, hát logikusan és szükségszerűen igen.


Nem kívánom hogy hangmintát tároljanak. Hol tudom ezt megnézni miért kérte az alkalmazás ezt az engedélyt és hol tudom tiltani?


Köszönöm



2019. szept. 3. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



ok megvan a válasz, akit érdekel a Quora-n elolvashatja, ha nem hozza be, mert logint kér, akkor csak keress ré a kérdésre a Google-ben mert onnan login nélkül elolvasható a Quora kérdés-felelet

2019. szept. 3. 19:59
 2/3 Mr. V. ***** válasza:

A Skype, Viber, stb. is kéri a hangrögzítés engedélyét, mert csak így fér a mikrofonhoz. Ez nem azt jelenti, hogy valóban rögzít, bár pl. Viber esetében lehet 30mp-es hangüzenetet is küldeni, ami mp3-ban rögzül és úgy van továbbítva.


Tehát a hang rögzítés nem feltétlenül rögzítés.


Amúgy rootolt telefonon 3C Toolbox segítségével egyszerűen egyenként kiválasztható minden engedély, hogy mihez férjen hozzá a program és mihez ne.

2019. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a Quoran elolvastam később, ahogy írtam, köszi.


Rootolni inkább nem tenném, csak ezért.

2019. szept. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!