Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopba scan-nelt PDF-et...

Photoshopba scan-nelt PDF-et hogy?

Figyelt kérdés
Rajzoltam valamit, azt bescanneltem majd a Ps-ben megnyitottam a PDF-t és megnyílt normálisan az ablak a rajzommal, csak az a bökkenő, hogy az amugy alkoholos filccel rajzolt rajz (csak kontúros) még a sima PDF-ben normális volt de a Ps-ben már a vastag fekete vonalban vannak pici fehér pixelek ("lyukak"), ill nem engedi hogy szerkesszem. A kérdésem az lenne hogy mi tévő legyek hogy azok a lyukak eltűmmyenek és a kép szerkeszthetővé váljon?

2019. szept. 4. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
PDF nem szerkesztésre van, pláne nem photoshopban. Raszterizálnod kell ahhoz hogy tudd szerkeszteni, photoshop nem tud mit kezdeni vektorgrafikával, de egy rajzot amúgy sincs semmi értelme pdf be menteni. Gondolom próbált a scanner szoftvere vektorokat csinálni belőle ami nem ment túl jól, photoshopban meg ezeket a hibákat láthatod lyukaknak.
2019. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod képfájlba (.png, .tiff) újra scannelni?
2019. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!