Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
sütnivaló nevű felhasználó kérdése:

Nem lehet újra telepíteni a programot. Mi a teendő ilyenkor?

A számítógépről sajnos kézzel lett eltávolítva az egyik játék, (mappa+kuka) aminek az lett a következménye, hogy most az új Vk-val már azt írja ki, hogy a játék telepítve van. A programok eltávolításánál viszont már nem látni. Hogyan lehetne újra telepíteni a játékot a szokásos modón?

Keress kérdéseket hasonló témákban: játék, rosszul törölt program.

szept. 11. 20:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Win + R billentyűkombinációval előhozod a futtatás ablakot, abba beírod, hogy regedit, enter, belépsz a Windows registry könyvtárába. Itt szigorúan figyelj, mert nem kezdőknek való. Ide kell elnavigálnod:

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

Itt kikeresed a kérdéses progidat és törlöd - jobb klikk > törlés. Ezek után eltűnik a programok listájából és simán tudod telepíteni a szokásos módon.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont szept. 11. 20:48 Privát üzenet
A regisztrációs adatbázisban bent maradtak a játék bejegyzései. Onnan kell kézzel kitörölnöd.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont szept. 11. 20:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Végig néztem az első válaszadó segitségét, de nem találom sehol. Tomb Raider Underworld játékról lenne szó

# 3/12Időpont szept. 11. 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

ezen belül nem látom, a játék bejegyzését sem

# 4/12Időpont szept. 11. 21:22 Privát üzenet

#2-es vagyok

Persze, hogy nincs a regisztrációs adatbázis uninstalljában, ha a vezérlőpultban a programok és szolgáltatásoknál se látod. Ahogy írtam kézzel szépen rákeresel erre a játékra a registry-ben és szépen egyenként kitörölsz minden rá vonatkozó bejegyzést.

# 5/12Időpont szept. 11. 21:57 Privát üzenet
Majd elfelejtettem. Legközelebb használd a Revu Uninstallert a programok eltávolításához. Az nem csak magát a programot törli, hanem a regisztrációs adatbázisben is felkutat minden rá vonatkozó bejegyzést és azokat is törli.

# 6/12Időpont szept. 11. 22:01 Privát üzenet
Revo Uninstaller

# 7/12Időpont szept. 11. 22:02 Privát üzenet

Én is évek óta a Revo-val pucolom a gépet. Minden felesleges maradványt eltüntet, ellenben a mezei win eltávolítással.

Ha steam-es a játék akkor esetleg meg lehet próbálkozni a fájlok épségének a vizsgálatával, és helyreállításával.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont szept. 11. 22:25 Privát üzenet
Revo uninstaller +1

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont szept. 11. 22:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mivel a demo (TRU) része nálam simán elindult,( Win7 ,) és maga a játék rendszere win Xp-re épült, esetleg ezért nem látok semmit erről a játékról a regisztriben? Magyarul fogalmam sincs ,hogy az össze reg. közül melyiket töröljem ki ?

# 10/12Időpont szept. 11. 23:02 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Oprendszert szeretnék telepíteni a laptopomra, de valamiért nem sikerül bootolni. Ilyen esetben mi a teendő?
Mi a teendő? Újratelepítettem a windowst laptopon (windows 7), és ment minden okésan, de mikor pendrive-ról fel akartam telepíteni a wifi drivert, akkor nem érzékelte a pendrivot.
Acer a315-31-p6sf Újra szeretmém telepíteni mert összeomlott a win10 (error code :0xc0000098) De nem érzékeli az usbe drivert (cd olvasó nincs benne) Be szeretnék lépni az...
Eredeti FS 15öt akartam telepíteni egy másik gépre teendő?
Nem lehet telepíteni a flash playert, sérült, le van blokkolva, nem lehet engedélyezni, újat nem lehet letölteni. A videókat nem játsza le. Mi a teendő?
Probáltam telepíteni a Max payne 3 nevű játékot, de ezt írja ki, mi a teendő?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!