Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Több ablak van nyitva a Firefoxba, de csak egyet mutat, ha leteszem tálcára, és fölé viszem az egeret? (nincs betekintő) Mit állíthattam el, amennyibe én voltam.

szept. 11. 22:32  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Beállítások/Általános/lapok előnézete a tálcán...közben megtaláltam.

# 1/1Időpont szept. 12. 13:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet a Windows 7-ben ezt megcsinálni?
Chrome-ban videót nézek és a laptop gombokkal hangot állítok megjelenik egy hoszabb ablak ami kiírja mit hallgatok és idegesítő. Hogyan tüntessem el?
Mi a probléma (megoldás)?
Assassin's creed origins nem indul el! Uplay-ről szedtem le a játékot és telepítés után nem akarja elindítani a játékot. Feljön egy kis ablak a game borító képével és nem csinál semmit. Ötlet?
A Word nem tudta létrehozni a munkafájlt. Mi a hiba oka? Hogyan lehet az Intézőben a Betekintő ablak funkciót RÉSZLEGESEN kikapcsolni?
Hogy tudom eltávolítani a mappák megnyitásánál a betekintő ablaktáblát/ részletek megjelenítését a jobb oldalon windows 8-nál?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!