Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengeren miért nem látom,...

Messengeren miért nem látom, hogy ír?

Figyelt kérdés

Egy embernél egyáltalán nem látom, amikor éppen ír (alul az a három pötty), de mindenki másnál igen. Sőt, azt se látom nála, hogyha kézbesítve van az üzenet, amit küldtem neki. Mindig üres karika pipával vagy a kép látszik.

Ezek mitől lehetnek?


2019. szept. 12. 14:04
 1/3 anonim válasza:
Szia ☺ ha kikapcsolja a gépen a làthatósàgot a messenger ablakba , akkor nem fogod làtni amíg vissza nem kapcsolja :) de az ia elofordulhat, hogy csak pár embernél van korlàtozva, és közte vagy te is.. Egyébként miért zavar?
2019. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Azt látom, hogy mikor elérhető. Azzal nincs gond.

Azért zavar, mert mivel nem látom hogy ír, én is írok, és ,,egymás szavába vágunk" állandóan.

2019. szept. 12. 21:40
 3/3 anonim válasza:
na ez engem is érdekelne, csak nálam úgy van a dolog, hogy ha mobilon írok akkor van 3 pötty, ha asztali gépről írok akkor nem látják, hogy éppen gépelek. Nem tudom mitől lehet.
nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!