Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rainbow Six Siege steamtól...

Rainbow Six Siege steamtól elvonás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megvettem a fent említett játékot akciósan steamon és uplayen is aktiválódott, az lenne a kérdésem, hogy ha törlöm a steam fiókot, akkor megmarad a game? és nincs valami mód arra, hogy elszakítsam a raimbowot a steam accomtol.

válaszokat előre is köszi



2019. szept. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha törölteted a steam fiókodat, akkor nyilván az a megvásárolt játékokkal együtt fog törlődni, meg mivel nem lesz fiókod, nem lesz min megmaradjon.


Konkrét játékot kétféleképpen tudsz eltávolítani a fiókodról:


1. Pénzvisszatérítést kérsz (ezt csak a vásárlást követő két héten belül tudod megtenni és csak akkor ha két óránál kevesebbet játszottál) visszakapod a pénzed, a játék pedig kikerül a könyvtáradból.


2. Szimplán törlöd a könyvtáradból, ezt bármikor megteheted, persze pénzt nem kapsz vissza.


Mindkét lehetőséget úgy teheted meg, hogy kiválasztod a könyvtáradban a játékot, majd jobb oldalt a hivatkozások alatt a támogatást választod. Az ott megjelenő lehetőségekből pedig értelemszerűen azt, amelyiket meg akarod csinálni.

2019. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha steam-en vetted akkor az steam-es játék lesz onnantól.

A u-play kliens csak az indítás és játék közbeni funkciók miatt kell, mivel a játék u-play nélkül nem működik (a Ubisoft játékai ilyenek)


A két fiók örökre össze lesz kötve, nincs lehetőség szétválasztani és mind a két kliens kell a működéséhez.


Mondjuk nem értem miért akarod szétválasztani, csak remélni merem hogy nem valami csalás miatt. Mikor akciós az R6 érdekes módon mindig megszaporodnak a smurf csaló acc-ok.

2019. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mind a kettő kliens, teljesen elegendő csak a uplay, hiába steamen keresztül vetted.
2019. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 nagyon nagy tévedésben vagy! Ha steam-en vette a játékot akkor steam nélkül nem fog elindulni!

Pár hónapja lenyúlták a steam fiókom egy keylogger-el, gyakorlatilag nem fértem hozzá 2 napig (még a steam support vissza nem állította) a fiókomhoz.

Akkor a Ubisoft support-al felvettem a kapcsolatot, hogy nem e lehetne szétválasztani a két fiókot, hogy legalább az R6-ot mentsem.


Olvasd el mit írt a Ubisoft support:



Tisztelt XXXXXX!


Köszönjük, hogy hozzánk, az Ubisoft Ügyfélszolgálat csapatához fordult.


Ugyanakkor sajnálattal értesültünk az önt ért kellemetlen szituációról.


A steam-en keresztül vásárolt játékok automatikusan aktiválódnak a Steam-en és egyben az ahhoz kapcsolt Ubisoft fiókon, azonban a játék továbbra is a Steam licenceit fogja használni.

Ennek megfelelően a játék elindításához mind a Steam és egyben Ubisoft fiókhoz való hozzáférés szükséges. Egyik vagy másik hiányában a játék elindítása nem lehetséges, így a két fiók szétválasztására sincsen lehetőség.


Erre tekintettel arra szeretném ösztökélni önt, hogy lépjen kapcsolatba a Steam támogatásával és kérje segítségük fiókjához való hozzáférés helyreállításában:


[link]


Szíves megértését előre is köszönöm ennek kapcsán!


Ugyanakkor teljes mértékben megértem, hogy ez nem az a megoldás, amire számított, ám ha bármiben további segítségre lenne szüksége, állok rendelkezésére!


Üdvözlettel,

Nikolett

Ubisoft Ügyfélszolgálat

2019. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 bocsi, igazad van, teszteltem én is, mert teljesen úgy rémlett, hogy már használtam steam nélküli gépen.
2019. szept. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!