Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusirtókban a kivételekhez...

Vírusirtókban a kivételekhez hozzáadás és a karantén miért vannak úgy elrejtve?

Figyelt kérdés
Nekem mint tapasztaltabb felhasználónak s gyakran eléggé nehézkes megtalálni ezeket az opciókat, egy kezdő felhasználó nagy eséllyel rájuk sem találna szerintem. Mért vannak ezek ennyire elrejtve?

2019. szept. 15. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mert kezdő felhasználók 80%-a játszana ezekkel, és minden sz*rt hozzá adna a kivételelhez stb, így gyakorlatilag nem ér semmit az irtó.
2019. szept. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek #1-el.


Egy amatőr ne turkáljon a motorháztető alatt.

2019. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kezdő felhasználók szokása minden vírusnak vélt fájlt "kikivételezgettetni". Ha egyszer vírusírtót használ, ne legyen kivétel, hiszen honnan tudhatná, hogy vírus..? Épp ez a lényege. Egyébként, nem tudom hogy vagytok vele, online scannerek híve vagyok.
2019. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt felhasználó vagy, akkor nem kellene gondot jelentsen 2-3 plusz kattintás, vagy a Google kereső használata. Másrészt pont az a cél, hogy kezdő ne turkáljon benne, mert a "user error" ellen semmi nem véd.
2019. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!