Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik katonai multiplayer...

Melyik katonai multiplayer játék fut el gyengébb gépen is?

Figyelt kérdés
Ezekből a szimulátorokból, mint pl Squad, Insurgency, van olyan, ami gyengébb hardveren is játszható? Inkább a modern környezet érdekel, de 2. vh-s játékok is szóba jöhetnek.
2019. szept. 18. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha más nem, CS 1.6 elfut mindenen, mikrohullámú sütőt és porszívót is beleértve.
2019. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy picivel újabbra gondoltam:) De komolyan, a grafika kb mindegy, csak annyira fontos, hogy mondjuk ne 3 méterre tőlem képezze le először a házakat a program. Pl az Arma 3 már felejtős nálam.
2019. szept. 18. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
call of duty és a battlefield szériák 1. és 2. részei azok, amik nekem elfutottak régebbi gépemen. Mivel nem írtad a géped adatait, így nehéz viszonyítani, hogy mennyire gyenge gépről van szó. Én még a skill special force 2 játékot is élveztem és szerintem nincs nagy gépigénye.
2019. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nibbles. Még a 30 éves gépen is elfut.


Régebbi géphez nincs ötletem.

2019. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!