Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viber üzenetnél a törlés...

Viber üzenetnél a törlés mindenkinél csak akkor jelenik meg ha a másik fél saját magánál még nem törölte azt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A mindenkinél törlés az mindenkinél törli az üzenetet. Ha így törlöd akkor másik fél ebből annyit fog látni hogy "xy az üzenetet törölte"
2019. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. De én azt szeretném megtudni, hogyha a törlésnél a törlés mindenkinél is megjelenik, akkor a másik fél nem törölte az üzeneteimet?
2019. szept. 26. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet megtudni, hogy ő mit törölt ki a saját eszközén az üzenetek közül.

Szóval a lényeg, hogy amiről te beszélsz a törlés mindenkinél az akkor is megmarad opcióként ha a másik már korábban kitörölte az üzeneted vagy az egész beszélgetést.

Ez a törlés mindenkinél is csak azért küld infót mert elvileg te hozzáfértél egy üzenet törlés elejéig a másik fél telefonjához, és ezért küld tájékoztatást erről a viber.

Most kipróbáltuk egyébként a barátnőmmel, magánál törölte az egész beszélgetést, de nálam ugyan úgy megmaradt az a lehetőség hogy "törlés mindenkinél", viszont a már nála kitörölt nem létező üzenetek üres helyén megjelent ugyan úgy neki az infó, hogy én töröltem mindenkinél az üzenetet.

2019. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2019. szept. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!