Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a laptopommal?...

Mi lehet a gond a laptopommal? Windows 10 van rajta és amikor frissít és kéri, hogy indítsam újra, a képernyőn nem jelenik meg semmi, csak hallatszik, hogy újraindult és ennyi.

Figyelt kérdés
Tehát újraindul, de se hang se kép,csak hallatszik,hogy csendben megy.Ezért aztán egy ideje azt csinálom, hogy nem indítom soha újra.Csak leállítom .Majd újrakapcsolom.Már a frissítéseket is szüneteltetni szoktam mindig 35 napig (eddig lehet szüneteltetni.)Aztán ha visszakapcsol 35 nap után, egy frissítést engedek, majd újból szüneteltetem 35 napig.De így nem jó..Mi lehet az oka?A laptop Asus márka.
2019. szept. 30. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kb 20-adik, gombról ki-be kapcsolás után aztán végre elindul rendesen.De ez nagyon bosszantó.
2019. szept. 30. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz:

Windows 10 van rajta

2019. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
a win 10 egy tökéletlen..rendszer.tedd újra tiszta telepítéssel.a netről le tudod szedni a jogtiszta verziót a hivatalos oldalról.aktiváló kulcsod biztosan van.
2019. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szántóvető,De mi értelem újratelepíteni, hisz úgyis win 10 maradna?Úgy tudom, hogy a win 10-et nem szűkséges újratelepíteni, mert ezt megteszi automatikusan néha a frissítések során.Egyszer láttam is egy ilyen folyamatot.
2019. okt. 1. 07:40
 5/5 szántóvető ***** válasza:
a wint sokszor a tökéletlen frissítések fektetik meg.nálad is a frissítéskor jött elő a hiba.
2019. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!