Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehez az, hogy rengeteget...

Hogy lehez az, hogy rengeteget olvasok arról, hogy ez a frissítés ilyen gondot okozott amaz meg olyat windows 10-en nekem meg semmilyen gondot nem okozott pedig nyomtatót is használok és minden nap ha van új frissítés rögtön felteszem?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 18:09
 1/3 belapus ***** válasza:

Talán jobbára azoknál okoz gondot egy-egy frissítés, akik valamilyen módosítást eszközöltek a regisztrációs adatbázisban, nem hivatalos témát vagy betűtípust használnak.

Egyszer régen olvastam valahol ( Microsoft ? ) - még a Windows 7-tel kapcsolatban -, hogy egy frissítésnél külön jelezték, hogy akik valamilyen betűtípust telepítettek, azok a frissítési folyamat elindítása előtt távolítsák el azt.

2019. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is eléggé testre van szabva a windózom, mégsem jelentenek problémát a frissítések.

Szerencsém van.

2019. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Jelenleg több mint kilencszázmillió számítógépen fut a Windows 10. A hírekben állandóan a Mivrosoftot szapulják, mert egy-egy frissítés többeknek gondot okozott. Volt, ami több mint tízezer felhasználónál.

Ez annyit jelent, hogy ezerből egy esetben...

Mindezt egy olyan környezetben, ahol gyakorlatilag ahány gép, annyi hardverkonfiguráció.

Nekem is akadt problémám: akadt olyan frissítés, amely után nem tudtam tovább használni egy olyan hardvert, amelynek a támogatása már évek óta megszűnt, Win10 driverről nem is álmodhatok, de némi hackeléssel egy Vista driverrel működésbe lehetett hozni -most én is panaszkodja a frissítés miatt?

2019. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!