Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AdwCleaner és ESET Nod32...

AdwCleaner és ESET Nod32 mehet együtt?

Figyelt kérdés
Ugye ha 2 antivirus van a gépeden, akkor eléggé belassíthatják a masinát. Ez az AdwCleaner inkább ilyen (ha jól tudom) wifihez kapcsolódó vírusokat szüntet meg, így használhatnám az eset mellett? Az esetet használom főként, és az adwcleanert le akarnám tölteni egy gyors scanre, csak nemtudom hogy lesz-e belőle baj.

#malware #Antivirus #viruseset
2019. okt. 6. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod ? NOD32 re sincs szükség (egyébként nem rossz de sokat dolgozik a háttérbe) megteszi a defender ami jár a Windows 10 hez + Malwerbyte ha annyira kell a plusz védelem.
2019. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én mindig is eset-párti voltam, szerintem nagyon jó szoftver. csak szeretném a böngészéssel / wifivel kapcsolatos vírusokat eltávolítani (ha van!), és nemtudom, hogy a 2 program együtt nem okoz-e gondot a gépemnek.
2019. okt. 6. 21:04
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
A lényeg, hogy ne fusson együtt a háttérben mindkettő egyszerre. Ha a NOD32-re bízod az állandó védelmet, akkor az AdwCleaner ne legyen rezisztens, csak időnként kézzel indítva nézd át vele a rendszert.
2019. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. okt. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!