Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnék megnyitni biztons...

Mivel tudnék megnyitni biztonsági kamera GMP4 kódolású . Avi fájlokat?

Figyelt kérdés
Windows 10 64bit.
2019. okt. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Media player classic? Én még nem találtam olyan video/audio fájlt amit ne nyitott volna meg (igaz nem is kerestem...)
2019. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor most találtál. Értsétek már meg, a GMP4 speciális formátum, nem otthoni felhasználásra, míg az ilyen Media Player Classicok otthoni formátumokat játszanak le.
2019. okt. 15. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
mivel nem nyílt cucc (GeoVision Advanced MPEG-4 Video Codec), így nézz körbe a gyártó weboldalán, hogy milyen alkalmazást add hozzá: [link] (gondolom ez a hivatalos weboldala) vagy a google-ben
2019. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Gyorskeresésre nem találtam a Geovision weboldalán semmit, így Google első találata:

[link]

Letöltöd, kicsomagolod, és ahogy a linken lévő képen látszik, a GEOX fájlon jobbegérgomb > "Telepítés" és a Windows Media Player le fogja játszani.

(esetleg GMP4 fájllal is, ha a GEOX nem elég)

2019. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!