Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek hogy tetszik az új...

Nektek hogy tetszik az új fortnite, mivel tudnék játszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szezon 3 óta OG Fortnite player vagyok, és nagyon imádom a játékot, de nekem az új chapter egy tál

kutyaszarral egyenlő. (Leginkább az építés és a tale szerű grafika miatt szerettem bele)

Nagyon nem tetszik, nektek mi a véleményetek róla? Nem tudtok esetleg

hasonló játékokat ajánlani nekem? A Realm Royaleal már próbálkoztam, de nem adja vissza a feelinget, kell az építés.

(Telefonra is akár, bár iPhoneom van, nem tudom ott mennyire vannak fortnite koppintások)


fortnite, season, 11, s11



2019. okt. 16. 15:47
 1/2 anonim válasza:

Nekem nincs vele bajom.

Első napokban utáltam, hogy hát ez szörnyű, de már teljesen hozzászoktam, és btw szerintem jobb, mint volt :D

2019. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem speciel sosem tetszenek a nagy változások, szeintem az Epic jól tette volna ha berak egy "OG garfika" beállítást, mint például a Mojang is tette a Minecraft esetében. Szerintem egyébként meg lehet szokni. Egyébként hasonló építési mehanikájú játékot nem igazán ismerek, de például az Apex Legends egészen jó. Ha meg abszolút kilátástalan a helyzet, irány a Team Fortress 2, szerintem az a mai napig verhetetlen. :)
2019. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!