Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolítsam el a magyarí...

Hogyan távolítsam el a magyarítást az Alice Madness Returns c. játékról?

Figyelt kérdés

Régóta megvan az Alice Complete Collection, crackelt verzió. Még pár éve telepítettem rá egy honosítást, most pedig szeretném levenni, viszont sehol nem írják, hogyan szedhetném le. Csak Steam kliens esetében kaptam erre választ, de hát ugye nem az van. :d

Valaki tudna nekem segíteni?



2019. okt. 16. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Revo Uninstaller-el le tudod szedni.

Nem tudom milyen jellegű magyarítást csináltak hozzá, ha szerencséd van akkor nem kell törölni a teljes játékot is hozzá, hogy eltűnjön.

2019. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg a pontos mappát, amiben konkrétan a magyarosítás volna, konkrét unins. fájlt pedig nem raktak.

Tehát azt mondod, töröljem az egész játékot, utána pedig rakjam fel ismét?

2019. okt. 16. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha letörlöd a játékot, akkor azt is érdemes a Revo Uninstaller-el csinálni, és kipucolni mindent a speciális vizsgálat-mindent kijelöl lehetőséggel, nehogy maradjon valami dzsuva a gépen és megint magyar legyen (jártam már így azért mondom)

Hogy ha olyan magyarítás készült a játékhoz ami egy már játékba integrált nyelvet írt felül, akkor lehet hogy csak a játék törlésével lehet eltüntetni a honosítást.

2019. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!