Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SW KOTOR2 Integrált régi...

Neptunus Shin Kaio kérdése:

SW KOTOR2 Integrált régi Intel GPU val indul de kifagy az elején. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a probléma: Kotor2.


Telepítettem a játékot először teljesen standard. Belépek, New Game, Kaarakter készítés, majd start. Jön a tipic réges régen.. és a Star Wars zenés szövegvonulás.... ez lemegy és a kb 10 mp ig repked a hajóm az aszteroida mezőben majd snitt és "kotor2 működése leállt"


Na azóta újratelepítettem a játékot, az intel hez tartozo grafikus kártya softwaret, 28 millió képpen átírtam az swkotor.ini-t, cseréltem mss.dll-t és minden után teszteltem.....de semmi sem változott. persze tudtam csinálni window mode-ot de az is kuka, akkor a videókat és az átvezetőket kikapcsolotam az ini fileban de ezzel is csak annyit értem el hogy videók nélkül rögtön kirak.....mi a bánat baja van?? játszottam vele ezen a gépen emlékszem! Win7 van fent. Előre is köszi ha valakinek lenne ötlete!



2019. okt. 17. 03:04
 1/7 anonim válasza:
Patch? Xp komp mód, másik exe?
2019. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Patchet raktam rá, elvileg azt olvastam hogy a legjobb a "restored content modification v1.8.5. Ezt fel is raktam, jelzi is hogy rajta van de előrébb nem vitt.....


xp komp???? - Mi ez? nem hallottam még róla


Exe-t cseréltem

2019. okt. 17. 12:07
 3/7 anonim válasza:

Xp kompatibilitás mód, csak azért írtam mert régi játék. Szerintem neked valami ilyesmi kéne, ha tudsz angolul:


[link]


Több megoldást is írnak, az első azt írja hogy ki kell kapcsolni a frame buffer effektet.

2019. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De szerintem rakd vissza az erdeti patch exe-t és úgy próbáld.
2019. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bocs el néztem, inkább ez:


[link]


Itt is írnak megoldásokat.

2019. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

Először is jobb klikk a program ikonján (vagy a launcher.exe fájlon), a menüben programkompatibilitási varázsló. Dolgozik egy darabig, majd -valószínűleg- az XP kompatibilitási módot ajánlja. Fogadd el...

Indításkor beállítások, ott a V-sync kikapcsolása majd játék. Ha bejön a játék menüje, ott ismét a beállítások; azon belül a grafikai rész. Advancedben kiiktatni mindhárom opciót.

Ha még ez is kevés, akkor jobbklikk az indítóállományra, tuajdonságok, kompatibilitás fül és ott a fejlett képi megjelenítés tiltása (vagy valami ilyesmi a neve) bekapcs.

Nálam ez szinte minden esetben bevált (talán 1-2 esetben nem) -pedig a játékot vagy 10 éve telepítettem fel, azóta csak egyszerűen másolni szoktam (teljesen véletlenül jöttem rá, hogy gyakorlatilag portable).

Ja és KotOR2+restored contents mod+M4-78+Coruscant Jedi Temple+mindez magyarítva...

2019. okt. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A fentebb belinkelt és írt tippeket sorra végigpróbáltam de semmi eredmény.... megcsinálom a karaktert, "réges régen", Főcímdal, és hibaüzenet....


AlexFly esetleg feltöltenéd valahová ezt a komplett verziót ami neked van? sajnos kezdem azt érezni hogy ez a verzió amivel szarakodok egy nagy adag podoo. Nagy örömet okoznál vele szerintem sok olvasónak, köztük nekem is! ;) :D

2019. okt. 18. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!