Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepíteni arch...

Hogyan kell telepíteni arch linuxon a carla-bridges-win32 és win64 csomagokat?

Figyelt kérdés

Ugye aur-ból kellene telepíteni. Csak ugye az a gond, hogy ezeknek a csomagoknak vannak olyan függőségei, aminek a függőségei konfliktusba kerülnek a telepítendő csomagoknak az egyik fűggőségével. Ha jól látom, akkor a carla-nak van egy olyan függősége hogy mingw-w64-winpthreads. Ami konfliktusba kerülhet a mingw-w64-gcc csomaggal. Ami a carla-nak egy függősége. Szóval így a csomagokat nem lehet telepíteni.


A csomagokat ezzel a paranccsal akartam telepíteni:


trizen -S carla-bridges-win32 carla-bridges-win64 --noconfirm


A segítséget előre is köszönöm, hogy hogyan telepíthetem ezeket mert szeretném használni a guitar pro-t


Amúgy a wineasio se megy. Lefordítottam, telepítettem, majd mikor kiválasztom, lefagy a guitar pro. Ugyan ezeket produkálja ha a hangeszköz pulseaudiora vagy bármire van állítva. Szóval szerintem ez egy zsákutca. És ezért kéne a carla.



2019. okt. 19. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó. Rosszul írtam le mi mivel akad össze. De a kérdés adott.
2019. okt. 19. 16:06
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
Töltsd le a PKGBUILD-ot, és próbáld direkt fordítani.
2019. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Amúgy mindkettő írt csomag fordítási függősége a carla-nak, szóval a konfliktus nem valós.
2019. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!