Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a qTorrentel?...

Mi történt a qTorrentel? Mostanában nem tudom letölteni. (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Újra telepíttettem a nyáron a számítógépem és amikor raktam fel rá a programokat a qTorrent nevű torrent programot nem tudtam letölteni mert amikor kiválasztottam hogy az ingyenesset szeretném letölteni utána nem jött be semmi sem csak egy fehér képernyő. Fontos hogy a weboldal be jött de a kiválasztáson túl nem jutottam, és le sem tudtam tölteni. Próbálkoztam utána a Bittorrent nevű vel is de azzal se ment. Másnál is így van? Lehet valamit tenni ellene? Ha nem akkor mit használjak helyette?

2019. okt. 22. 16:09
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
qbittorrent
2019. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már csak nem tudom hogy lehet-e valahogy letölteni valamelyiket.
2019. okt. 22. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet picit összevagy zavarodva a nevekben, van a:


[link] (ingyenes teljesen, nyílt forráskódú, q betűvel kezdődik)

[link] (micro vagy mu [1], de u-nak írjuk sokszor)

és a

[link] (ugyan az mint az utorrent)


[1] [link]


remélem érthető


qbittorent szerintem megfelelő mindenhova, esetleg egy picit matatni kell a beállításokat, de nem vészes

2019. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előzőnek, csak az a baj hogy nem tudom hogy miért nem tudom a qTorrentet vagy a Bittorrentet letölteni. Pedig eddig mindig letudtam.
2019. okt. 22. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy újraindítást, és utána próbáld letölteni.
2019. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, sőt másik gépen is de nem megy.
2019. okt. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!