Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szervusztok! Gépemen Windows...

Szervusztok! Gépemen Windows 10 Pro/64 bit oprendszer fut. A legutóbbi Insider frissítéseknél rendre azt tapasztaltam, hogy a frissítés gyorsan, automatikusan indul, de mindig pontosan 62 %-nál! Van tippje valakinek, hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés

Már kétszer újratelepítettem a "tiszta" Windows-t, időszakonként ki is kapcsoltam az Insider-t (tiszta újratelepítések után csak a "gyári" alap Windows frissítéseket raktam fel újra, utána indítottam ismét a Windows Insider-t a szokott "gyors" beállítással), de a hibajelenség mindig ismétlődik: 62%-on megáll az aktuális Insider-frissítés.

A gép:

Gigabyte AB 350M DS3H alaplap

Intel Core i7-8700 CPU (3,2 GHz)

16 GB DDR4 (3000 MHz) memória

120 GB Samsung SSD (65,4 GB szabad)

nVidia GeForce RTX 2060 (6 GB) grafikus kártya.


Oprendszer: Windows 10 Pro Insider Preview 1903 (build: 18963.1000)_2019_10_09.

Vírusvédelem: Microsoft Defender 1.305.208.0 verzió, legutóbb 2019.10.23-án frissítve.

Meghajtók: aktuálisan frissített, legutolsó (ellenőrzött) verziók.



2019. okt. 23. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!