Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OBS-sel miért nem tudok...

OBS-sel miért nem tudok szaggatás mentes liveot közvetíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elsőnek is van egy számítógépem: ryzen 3 2200g, Asus GTX 1050Ti, 8gb ddr4 2400mhz. Van egy internetem ami tp-link-es router. Össze volt csatlakoztatva a pc-vel de nem tudtam normális beállítást keresni a live-hoz. Rossz volt az internetkapcsolat. De van itthon egy telefon korlátlan mobilnettel. Rádugtam a gépre usb-vel és megosztottam a netet. Minden faszán ment. 50 mbps a letöltés, 20 mbps a feltöltés.De mindig nem sikerül megfelelő bellításokat találnom hogy a Fortnite Battle Royalt streamelni tudjam. Mindig szaggat a live és nem tudok megfelelő felbontást találni. Ha valaki segítene a beállításokban és a streamet megfelelővé tenni azt nagyon nagyon szépen megköszönöm!

2019. okt. 28. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szimplán csak videót veszel fel vele, akkor nincs gond?


A video bitrate-t állítsd kb fele akkorára, mint a neted feltöltési sebessége

2019. okt. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt pedig hasznos infokat találszhatsz, ha nagyjából érted az angolt

2019. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Tehát 50/20 Mbit-es mobilnettel nincs gond.

Nem írtad, hogy a vezetékes net ennél több vagy kevesebb?


"Rossz volt az internetkapcsolat."

Ez mit jelent: lassú, nem reagál, szakadozik? Mik a tünetek?

Netsebesség mérés grafikonja egyenletes?

[link]


Ha maga az internetkapcsolat nem működik, akkor a szolgáltató hibabejelentőjét kellene hívni.

Ott valószínűleg azt mondják majd, hogy elsőnek saját router nélkül (közvetlenül) kapcsolódj az internetre a számítógépeddel.

Ha így jó lesz, akkor a router-rel lehet gond: újraindítás, firmware frissítés keresés, vagy reset és újrabeállítás, végső esetben csere.

Ha router nélkül is rossz, akkor újra szólhatsz az ügyfélszolgálatnak.

2019. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Annyi van a vezetékes nettel hogy lassú. 10/2 mbps. Ha videót veszek fel akkor nincs baj. De nem sikerül normális felbontást találni. 1024x768-as felbontású monitorom van. pl. a fortnite-ot 1440x1080-ban futtatja. Az is akadozik néha 1 képkocka van. De akkor sem sikerül a liveot megcsinálni. Szóval a mobilnet tökéletes de a kábeles nem.
2019. okt. 29. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

10/2 net túl gyenge, azzal nem lehet streamelni.

1024x768-ban próbáld 3000-4000 bitrate-tel (ha pixeles, mosódott lenne a kép, akkor próbáld többel) és mobilnettel

2019. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!