Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel kombinációs hálózatokat lehet tesztelni és kiírja a kapcsolás kimenetén a függvényt?

Figyelt kérdés
Gondolok én pl egy és/vagy kapcsolásra amit leszimulálok és a megjeleníti mi lesz a kimeneten . Pl A+B*D+C . Vannak bonyolultabb feladatok , amiket természetesen megoldok , de le szeretném ellenőrizni magamat. A válaszokat köszönöm :)

2019. okt. 29. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tina erre nem jó?
2019. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de a függvényt sajnos nem írja ki
2019. okt. 29. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

" én pl egy és/vagy kapcsolásra amit leszimulálok és a megjeleníti mi lesz a kimeneten"

Szóval van egy logikai kapukból felépített kapcsolásod - kapcsolási rajz formájában - és ebből szeretnél Boolean-kifejezést (feltételezem ennek fordítottja az redeti feladat)?


"de le szeretném ellenőrizni magamat"

Vagy elég lenne ennek a kapcsolásnak az igazságtáblája/bemenetek (az összes lehetséges felállásban) és kimenetek összefüggéseinek megjelenítése?

2019. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy kapcsolás igazábol NAND kapukkal , és igen ebből kéne kiszednem a kimenetén lévő algebrai alakot.
2019. okt. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!