Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölt messenger chat visszaál...

Törölt messenger chat visszaállítása?

Figyelt kérdés
Helló, próbálok rájönni van e lehetőség egy törölt messenger chat visszaállítására. Nem lett archiválva. Sok mindent olvastam már, keresgélek folyamatosan, de mindenki azt mondja nem lehetséges. Én most mégis megkéreznélek titeket, utolsó lehetőségként. Van bármi amivel mégis lehetne? Facebookon belül, vagy letöltött üzeneteknél, vagy a fájloknál, vagy valamilyen programmal? Eddig próbáltam az adatok letöltését (csak az üzeneteket) facebookon, telefonon a saját fájlok között valamilyen "facebook.ocra"-ban megkeresni, archivált-ban is néztem :dd hátha lementett valamit automatikusan... de sajna nem :(

2019. okt. 31. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy sajnos.
2019. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Messengerben van egy olyan lehetőség, hogy keresés az üzenetek között, ha itt rákeresel egy szövegrészletre amire emlékszel, hogy benne volt, akkor van egy kis esély hogy megtalálja, attól függően, hogy éppen milyen fajta törlésről van szó. Velem volt már olyan, hogy töröltek egy messenger csoportot de a keresővel még elő lehetett hozni (pedig minden listából eltűnt a csoport), ha te törölted a beszélgetést akkor nem nagyon.
2019. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második kommentelő, kipróbáltam amit írtál, sajna semmit nem találtam. Nos, igen, én töröltem... De mégis kéne. :/ Azt olvastam ha a másik félnek megvan a beszélgetés, tőle kell egy copy-t kérni, de ez már nem igen lenne kivitelezhető... Nem tudom mit lehetne még.
2019. okt. 31. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!