Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeritek a dark panther os-t?

Ismeritek a dark panther os-t?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, ismeritek.

2019. nov. 5. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akarod mondani, Blackpanther.
2019. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az....
2019. nov. 5. 22:26
 3/6 tabaki ***** válasza:
100%

[link]

Vonzó...

2019. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alain Delon ***** válasza:
Én a múltkoriban kipróbáltam live-ban. Még egy böngésző sincs benne, tehát használhatatlan volt. Ehhez képest más disztrók live-ban használatra kész rendszerek, amibe beleértendőek a telepített kodekek is, de virtuálban telepíteni is lehet beléjük. A bP-ben nem tudsz telepíteni, csak akkor, ha csinálsz egy bP fiókot, de előtte telepítetted.
2019. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem megfelelő, mert magyarul kell kiadni, hogy telepites meg ilyenek, de ha nem használod akkor jó lehet neked, de nekem nem tetszik illetve Steam nem támogatott rajta. Live módban ki tudod próbálni vagy esetleg Virtualboxban kipróbálhatod.

1 napig használtam aztán kész.


Amit erősségnek hozznak fel a youtube csatornán is, hogy gyorsabban telepűl, mint bármelyik másik disztribúció.

Szerintem az, hogy gyorsabban telepűl engem az hidegen hagy, mert nem telepítgetni akarom a rendszert hanem használni...

Most Arcolinux(arch alapú) használok a windows 10 mellet.

Illetve használtam puppy,debian,ubuntu,Linux Mint,Manjaro,Arch,Gentoo stb. szóval egy kettőt próbáltam már.

2019. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan felejtsd el... A rendszernek is vannak hiányosságai, meg a készítőinek is, főleg viselkedésbeli és kommunikációs téren. Bár ha mazochista vagy, csak nyugodtan...
2019. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!