Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Problémám adódott a word oldalszegélyével?

Egy word dokumentumban szeretnék oklevelet szerkeszteni úgy, hogy egy A/4-es oldalra két oklevél kerüljön, mindkettőhöz külön oldalszegéllyel. Emiatt létrehoztam egy szakasztörést a két oklevél között (szakasztörés folyamatos), majd kijelöltem az egyiket, beléptem a szegély és mintázatba, azon belül az oldalszegélybe, a kép menüpontból kiválasztottam egy sormintát, kijelöltem a hatókörben az aktuális szakaszt, rányomtam az ok.gombra, és nem történt semmi, nem illesztette be. A teljes dokumentumot hajlandó körbeszegélyezni, de az aktuális szakaszt nem. Mit rontottam el?

Keress kérdéseket hasonló témákban: oldalszegély, Word

nov. 9. 11:39  Privát üzenet  

A válasz
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Szakasztöréssel külön oldalakra csináld a két oklevelet, oldalszegélynél az aktuális szakaszt állítsd be.

Majd nyomtatás a "Microsoft PDF nyomtató"-val, és laponként két oldal legyen kiválasztva. (ha nem Win10-et használsz, és nincs Microsoft PDF nyomtató, akkor pl. doPDF virtuális nyomtatóprogram telepítésével)

Ha a létrejött PDF-et megnyitod, akkor egy lapon lesz a két oklevél.

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 17:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/2Időpont nov. 9. 19:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az a problémám, hogy minden alkalommal mikor bekapcsolom a számítógépem, a boot menüben ki kell választani a merevlemezt amin van a windows, mert nem indul el a windows. Mit lehet ilyenkor csinálni?
Minecraft problémám akadt, mit kéne tennem?
Az a problémám hogy játék közben általában rainbow six ben kékhalált kapok bővebben lentez miert van?
Problémám akadt a SIMS3-al. Mit csináljak?
Sony Vegas problémám van. Miért csinálja ezt?
W10-es op-rendszer van a gépemen. A gép saját levelezőprogramját (azt hiszem, POSTA a neve) használom. A problémám az, hogy egy ideje nem jegyzi meg az elküldött leveleket az...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!