Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a táblagépemmel,...

Mi történt a táblagépemmel, még ilyet nem láttam, kikapcsolni sem tudom, kép csatolva?

Figyelt kérdés

Rátettem töltőre, miután levettem fekete háttér és kínai szöveg jelent meg. Megpróbáltam kikapcsolni, de azt sem engedte, csak a kínai szöveg jött fel, majd kiírta hány giga memória, aztán hosszú rezgésbe kezdett, majd fülsüketítő sípolás, mintha tesztelne. Aztán egy fura ábra, amit linkeltem is és ott végigvittem a kezemet az ábrán aztán egy másikra dobott. Most akkor tönkrement, vírusos lett vagy mi lehet? Én még ilyet nem hallottam.


[link]



2019. nov. 10. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Összeszarta magát az android, valamiért nem tud bootolni. Gondolom valami komoly kínai (Lenovo?) tablet lehet.

Jobban jársz ha elviszed egy szervizbe, lehet hogy hardver hiba. Bár én mérlegelném hogy megéri e, azt az 5-10 ezer forintos összeget rászánni amiért szóba állnak veled.

2019. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lenovo, igen. Azóta megjavult, valahogy újra tudtam indítani, nehezen de bejött, habár minden adat elveszett, de nem volt rajta sok. Csak netezni szoktam rajta. Nem tudtam hogy a Lenovo gagyi.
2019. nov. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!