Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történhetett a HDD-mel?

Mi történhetett a HDD-mel?

Figyelt kérdés

465GB-os (ha jól tudom eredetileg 500GB van rá írva) 3,5 éve használom a HDD-t, úgy mond mindig volt rajta szabad hely, de most ami volt rajta 5GB szabad hely abból 4,3GB-ot felhasználtam, másnap még semmi baja nem volt, harmadik nap hirtelen a 435MB szabad helyből lett 25GB szabad helyem, negyedik nap pedig a 25GB szabad hely felment 399GB szabad helyre.. Megnéztem mi a fene történt és sok fájlt 0kb-nak jelez, viszont azok több gigás videók voltak és még most is megbírom nyitni.. Esetleg a SATA kábel ment tönkre vagy a HDD haldoklik?? Amikor hozzám került elég újszerű állapotban volt 100-100%-os volt minden, szóval nem értem mi történt.. Valahogy vissza állíthatóak rá a dolgok valódi mérete? Ha lecsatlakoztatom és vissza egy másik porton akkor jó lesz vagy ez már halott ügy??

Válaszokat előre is köszönöm!!



2019. nov. 10. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fontos dolgok vannak azon a vinyón, akkor jobban teszed ha minél hamarabb csinálsz egy adatmentést, addig még tudsz!

Aztán utána lehet mókolgatni, tesztelni, vagy formázni.

2019. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annak annyi...
2019. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!