Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DeskJet 510 illesztőprogram?

DeskJet 510 illesztőprogram?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy 1993-as HP deskjet 510 nyomtatót, de égen földön nem találok semmi használható információt, hogy hogyan tudnám működésre bírni. Esetleg van valakinek valami ötlete?

2019. nov. 17. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A " Choose a different OS"-nél beállíthatod az operációs rendszered típusát is, az előző válaszhoz hozzáfűzve.
2019. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ez egy 1993-as DeskJet, nem DesignJet. Azóta szereztem egy centronics-usb kábelt, de a Windows 10 nem találja sajnos
2019. nov. 19. 11:18
 4/4 A kérdező kommentje:
A hp honlapján ott van azok a termékek között, amiket már nem támogatnak, és a termék oldalán sincs már semmi információ (specifikációk, használati útmutató, stb...). Ezért gondoltam, hogy hátha valaki aki még régen használt ilyet, tud valami tutit, esetleg meg lenne valakinek egy ilyen telepítő CDje, vagy valami jó tipp. Arra gondoltam még, hogy esetleg letöltök egy emulátort és megpróbálom egy régi Windows-al, hátha úgy menne.
2019. nov. 19. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!