Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Office verziót érdemes...

Melyik Office verziót érdemes telepíteni egy teljesen új gépre/Windows 10-re?

Figyelt kérdés

Hali, új gépem lesz új win10-zel - kérdésem: melyik Office verziót a leginkább érdemes feltennem? (leginkább úgy értem, hogy ami mondjuk a legelterjedtebb, vagy amivel nem lesz gond kompatibilitás szempontjából - remélem értitek mire gondolok :D )

Főleg Word, Excel, PowerPoint - szóval az alap részei lesznek használva általam.

Köszi! :)



2019. nov. 17. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem lesz kompatibilitási gond, hacsak nem a 2003-at akarod használni, ami 15+ éves kiadás. A többi kiadás pedig közel ugyanaz, az újabbakban több funkció van. Én a 365-öt használom.
2019. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legújabbat.
2019. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
LibreOffice vagy OpenOffice. Ezek mindennel kompatibilisek, az összes Micro$oft formátumot is beleértve, nem utolsó sorban pedig használhatóak. A Micro$oft ezzel szemben még saját magával sem kompatibilis, és az Office-uk is egy kalap trágya, főleg az újabb verziók.
2019. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! :)
2019. nov. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!