Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animációkhoz lenne szükségem...

Animációkhoz lenne szükségem valami professzionàlisabb hangtorzítóra, miket ismertek?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amivel szinte bármi megoldható, jelenleg 4 hangra lenne szükségem, 2különböző gyerek hangra, 2 felnőtt/öreg... semmi gagyi robothang

2019. nov. 20. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét hozzá!

Nincs ilyen.

2019. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kapásból tudom az audacity-t, ami ilyen is, és létezik is... pusztán rühellem a kezelőfelületét.
2019. nov. 20. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig az audacity a legjobb ingyenes progi hang felvételéhez és utómunkázáshoz. Amúgy meg keress valakit aki szinkronizál. Ha profi a cucc, egy szinkronstúdióba nézz el, ha nem, ezer ember van a neten akik megcsinálják neked ingyen, persze annak a minősége is olyan lesz amilyen.
2019. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:

@#2:

„Elhaladtunk egy nagyon csinos kis szálloda előtt. A bejárat fölött iszalag és repkény díszlett; de nem volt rajta kecskerágó, és én valahogyan a fejembe vettem, hogy ragaszkodom a kecskerágóhoz, és így szóltam:

– Ne menjünk be ide! Menjünk még tovább, és nézzük meg, hogy nincs-e olyan hely, ahol kecskerágót is találunk.

Így aztán addig folytattuk utunkat, amíg egy másik szállodához nem értünk. Az is nagyon csinos hotel volt, és kecskerágó is volt az oldalán, de Harris nem szerette annak az embernek a tekintetét, aki a kapujához támaszkodott.”

(Jerome K. Jerome: Három ember egy csónakban)

2019. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez jogos! :D

használom évek óta az audacity-t, csak egyszerűen nem szeretem... attól még érdekelhet màs :)

2019. nov. 20. 10:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az érdekelne, ez az idézet most csak kipattant a fejedből, hogy idevág, vagy konkrét idézetgyüjteményed van és kerestél egyetvide :D
2019. nov. 20. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:

A hangszerkesztők 99,9%-a úgy néz ki, hogy alul egy nagyobb ablakban kirajzolja a hang alakját, fölötte pedig egy eszköztár található. Az Audacity pont így néz ki. Mit lehet ezen "rühelleni"?

Tabakinak(mint mindig) most is igaza van.

2019. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Évek óta használom az Audacity-t de valahogy nem igazán jön össze vele a gyerek, vagy az öreg hang létrehozása.

Biztos én vagyok a béna.

Az hogy egy adott beszédhangnak a magasságát megváltoztatjuk, még nagyon messze áll az élethűségtől.

ezzel azt akarom mondani, hogy akárhogy csűröd csavarod, mindig ki fogy belőle hallatszani a manipuláció, vagy ahogy fogalmaztál, a gagyiság.

2019. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DjImipapa ***** válasza:
Kell: stúdiómikrofon(genius pc mic nem jó) nem 5 ezres kategória, és kell egy kb 3 íróasztal méretű keverő, 250 e-csillagoségig!!! Profi munkához a pc nem lesz elég. Meglepő módon közepes szintre hajazó megoldást nyújthat az A.V.C(Audio Voice Changer prg)
2019. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!