Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 alatt Office2007...

Windows 10 alatt Office2007 telepítése mennyire jó ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mivel régi programról van szó, lefagyás, hibás működés vagy bármi mennyire fordulhat elő? Nem tudom milyen egyéb komponenseket telepít, melyek a rendszert érinthetik. Én csak a Word és Excel programokat használom belőle, de új szolgáltatások, szövegszerkesztési és egyéb feature-ek nem igazán érdekelnek. Van tapasztalat ezzel kapcsolatban? Azt, hogy milyen rendszerkomponenseket telepít, nem tudom, de rémlik, hogy valamilyen szinten belenyúl a rendszerbe, csak már nem emlékszem.

2019. nov. 21. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az Office 2007 (12-es verzió) nem része többé az alapvető támogatásnak, és nem lett tesztelve Windows 10 rendszeren. Az Office 2007 azonban telepíthető és futtatható Windows 10 rendszeren."

Forrás: Microsoft - Mely Office-verziók működnek a Windows 10-es gépeken és eszközökön? [ [link] ]

2019. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2019. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1909-es legujabb Windows, 2007-es Pro Plus Office gond nélkül fut rajta
2019. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!