Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Tom Clancy's...

Megvettem a Tom Clancy's Rainbow Six Siege nevű játékot fel telepítettem és amikor mecset akarok keresni forog bal alul az a karika és hirtelen befagy és kidob a játék s azt írja ki hogy a játék összeomlott mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
game ,Tom Clancy's Rainbow Six Siege , hiba ,

2019. nov. 23. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy gyenge a hardvered, vagy valami driver hiba okozza.

Megjegyzem az R6 az utóbbi időben elég proci igényes lett. Nekem az i5 8600K-t 100%-ra pörgeti, FHD és közepes grafika mellett. VGA-t meg a RAM-ot annyira nem eszi, csak a procit.

Konfigodat leírhattad volna.

2019. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Konfigom

GPU: AMD Radeon R7 360 SERIES

CPU: INTEL PENTIUM G4400 3.30 GHZ

RAM: 8GB

OS: windows 10 64 bit

2019. nov. 23. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2015-ös gépigényt már el lehet felejteni. Azóta sokkal gépigényesebb lett a játék.

A CPU-d sajnos harmat gyenge az R6-hoz. A dual core processzorok tulajdonosai 90%-ban pont arra panaszkodnak amire te is.

Hogy matchmaking közben kidobja őket a játék.

Processzor csere nélkül nem fog menni az R6, nagyon elavult már 2109-ben az intel pentium.

2019. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
2109-ben tuti 🤣
2019. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!