Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen IOS (vagy Android)...

Róóz Peter kérdése:

Milyen IOS (vagy Android) Emulátort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy kipróbálok többet is, de csak a ipadian-t sikerült letöltenem ... abban pedig az Apple Store nem működött, beállításra pedig nem volt lehetőség. Mást nem tudtam letölteni, mert a sok fontos adat mellett ritkán volt csak Download gomb, vagy ha volt, a file nem tudott települni pl. az Air iPhone-al jártam így.

Nem játszani szeretnék, csak PC-n nézni egy wifi-s kamerát, de a kamera nem tud Windows-t (csak IOS-t, vagy Andoidot).

Szóval az ajánlás mellé olyan javaslatot kénék, amelyhez van élő és tényleg működő letöltési lehetőség is .. ha lehet linket is kérek. Előre is köszönöm!



2019. nov. 28. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak androidot ismerek, azok közül viszont sokat kipróbáltam és csak a [link] vált be.

A többi vagy összeomlott 10 percenként, vagy úgy belassult hogy kín szenvedés volt használni.

A bluestacks-nél fontos úgy beállítani a BIOS-t ahogy az le van írva a használati útmutatásban, és akkor tökéletesen fog működni.

Ha jól emlékszem még webkamerát is lehet használni vele, tehát a mobilos videó csevegő pl. chatalternativ app-on működik a PC-hez kapcsolt webkamera.

2019. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!