Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A rendszer SSD-n kikapcsoltam...

A rendszer SSD-n kikapcsoltam a "tartalomindexelést - nem lesz gond? (Win10)

Figyelt kérdés

Ezt a videót néztem SSD optimalizáláshoz: https://www.youtube.com/watch?v=TcaXJRKeq0Q

Itt a srác azt mondta, hogy érdemes kikapcsolni "A fájltulajdonságok mellett tartalomindexelés engedélyezése a meghajtón lévő fájlokhoz" (a C-n jobb egér gomb/ tulajdonságokban).

Egyik hozzászóló szerint a játéka kilépés után nem találta a mentési fájlokat - lehetséges ilyen vagy más jellegű probléma később emiatt? (Nekem még nincs fent egy játék sem)

Jól van ez így, vagy tegyem vissza a pipát inkább?

(egyébként a többi dolog közül csak a hibernálás + töredezettségmentesítés kikapcsolását tettem meg)

Köszi!



#SSD #Windows 10 #tartalomindexelés
2019. nov. 30. 00:37
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem lesz gond, már 2010ben Win7 mellett a vinyónál is érdemes volt kikapcsolni ;)
2019. nov. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem érdemes megcsinálni amit javasol. Régi városi legendákra (hiedelmekre) alapozó likevadász video. Mindent állíts vissza.
2019. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jobban utánanéztem a dolgoknak, és igen, #2-nek igaza van - az új SSD-knél és új Win10 verzióknál már semmit sem kell igazán piszkálni. (max a hibernációt lehet kikapcsolni, ha valaki nem használja)

Köszi.

2019. nov. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!