Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítés után nem indul el a...

Frissítés után nem indul el a laptop, Windows 10. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este frissített a laptopom, a frissítés megszakadt. Mikor megnyomom a bekapcsológombot, nem kapcsol be a laptop, csak az alábbi folyamat ismétlődik:


1. Megjelenik a Dell logó


2. Megjelenik a Windows 10 logó, karikázik alatta


3. Felvillan egy tizedmásodpercre egy üres fekete ablak


4. Megjelenik fél másodpercre a képernyő alján egy fehér szöveg, fekete háttérrel "Telepített példány helyreállításának megkísérlése folyamatban..."


5. Megjelenik egy másodpercre még egy ugyanilyen szöveg "A számítógépen végzett módosítások visszavonása folyamatban..."


6. Újra megjelenik a Dell logó és kezdődik előröl ugyanez a folyamat



Az F8-at próbáltam nyomogatni, de nem dobott be semmit , hogy legalább megpróbáljam csökkentett módban elindítani. Egyedül az F2-t és az F12-t lehet megnyomni úgy, hogy előhozzon valami menüt.



Sajnos szervizbe nem tudom elvinni, szeretném magamtól megoldani a problémát.

Nagyon fontos lenne, hogy minél előbb helyre tudjam hozni, ezért kérem segítségüket.


Előre is köszönöm!



2019. nov. 30. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem segített!
2019. nov. 30. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:

És ezért tetted fel mégegyszer a kérdést?

Akkor mondom, hogy mit csinálj!

Töltsd le a legfrissebb hiren's boot-ot, kell még a rufus nevű program, meg egy pendrive. Rufus segítségével megcsinálod a bootolható rufust, arról bebootolsz, elindul a windows pe. Annak segítségével lemented a fájlokat.

Ezután kell egy windows telepítőt készítened, letöltöd a windows 10 media creation tool nevű programot, ugyanúgy fog kelleni a pendrive. A program segítségével megcsinálod a telepítőt, arról bebootolsz, telepíted a rendszert, aztán költöztetheted vissza a fájlaidat, amikről ezután rendszeresen készíts biztonsági mentést

2019. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
**Rufus segítségével megcsinálod a bootolható Hiren's-t, arról bebootolsz, elindul a windows pe.
2019. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Windows telepítő már megvan, azzal bejött egy menü, miután arról bootoltam, a Windows telepítése mellett volt egy számítógép javítása lehetőség, rámentem és kijött egy kék menü. Volt ott olyan lehetőség, hogy szg. kikapcsolása, hibaelhárítás stb. Neten aminek csak utána néztem megcsináltam, parancssorba írogattam, próbáltam hibaelhárításban előhozni a csökkentett üzemmódot, de nem volt olyan opció.


Ha letöltöm a Rufust illetve Hiren's boot-ot, akkor azzal a pendrivera menti a fájlokat? Úgyértem, hogy annyi hely kell hogy legyen, hogy ráférjenek a fileok?


Oh várjunk csak! Amíg írtam ezt a választ, most látom, hogy abbahagyta a folyamatos indulást és előjött a frissítés. Ezt nem hiszem el. Tegnap 4 órán át csinálta a folyamatot amit a kérdésben írtam, kapcsolgattam ki-be, ma is 9 óra óta nézek utána mit hogyan kell, próbálkozok, erre mikor nem csinálok semmit, magától helyrejön.


Most már el is indult, huh ne tudjátok meg mit ki nem szenvedtem. Szüleimnek nem is mertem elmondani, azért akartam magamtól megcsinálni, nehogy azt higgyék, hogy én tettem tönkre.


Most ezentúl félek kikapcsolni. Ha kikapcsolom előfordulhat még ilyen? Vagy inkább ki se kapcsoljam?

2019. nov. 30. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Frissítés közben nem ajánlatos kikapcsolni, mert akkor összezavarodik, ki is írja mindig, hogy ne kapcsold ki amíg nem végez.
2019. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad kikapcsolni!!!
2019. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!