Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a kérdés hogy ha a...

Flodur97 kérdése:

Az lenne a kérdés hogy ha a steam et 2 gépen szeretném használni, pl egyik haverom gépén de ott is az én accom es a sajátomon is. Es lehetséges e hogy játsza azokat a játékokat amiket én vettem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A játék feltétele, hogy hitelesíted magad és telepíted a játékot. Pont ez az online rendszer egyik nagy előnye, hogy elég egy asztali kliensprogramba bejelentkezni a hitelesítéshez, majd ezt követően bárhol telepítheted a játékaidat. Természetesen egy időben csak egy példányt lehet futtatni, tehát az nem lehet megcsinálni hogy megveszi egy csapat 1 darab fiókba a játéko(ka)t, majd mindenki otthon belép ugyanabba a fiókba és kedvére játszhat a tartalmakkal.
2019. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagyis ha haveromnál fel töltök különböző játékot es egy másik gépet egy másik játekot szereznék játszani nem azt amit nála fel telepítettem akkor azt nem lehet? Hanem csak 1 accountról csak 1 ember játszhat de különböző gépen?
2019. nov. 30. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Bármilyen játékot telepíthetsz bárhol, de egyszerre csak egy ember tud bejelentkezni a fiókba és játszani. Tehát ha megosztod a fiókod és a haverod azzal játszik, akkor te otthon már nem tudsz játszani mert a fiók használatban van.

Én amúgy nem adnám meg senkinek a helyedben a belépési adatokat. Van családi megosztás ahol kölcsönözhető a játék mástól, de nem fogja/tudja ellopni a fiókodat.

2019. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!