Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régebben allitottam valamit a...

Régebben allitottam valamit a biosban es 5.3 lett a “Legutóbbi BIOS művelet” csak azota frissitettem a biost es eltunt. Tudnatok segiteni mit kell allitani ujra?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van..?
2019. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló kérdése teljesen jogos. :)
2019. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Régebben valamit állitottam a biosban, es par masodperccel gyorsabban kapcsolt be a gepem.. es ezt a beallitast keresnem , de nem tudom mar melyik az.. esetleg tudnatok segiteni?:))
2019. dec. 1. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:

fast boot, quick boot? Nem tudhatjuk mert nem írtál semmit arról, hogy milyen alaplap.

De valami ilyesmit keress esetleg.

2019. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az be van állítva , de régebben valamit állítottam, ki, vagy be kapcsoltam és pár másodperccel hamarabb kapcsolt be.
2019. dec. 1. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok igazi hozzáértő, de szerintem ennek azért lehetnek hátrányai is. Gondolom a gyorsabb bootolást úgy lehet elérni, hogy bizonyos tesztek kimaradnak, szóval nem biztos, hogy minden esetben kifizetődő a dolog.
2019. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A biosba lépéshez fenntartott gombnyomásra várakozási időt vedd le 10 másodpercről 1-re.. :P
2019. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
remek ötlet :) És soha többet nem tudsz belépni a biosba csak akkor ha gyorsabb vagy mint a puskagolyó :D
2019. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Nekem bőven elég az 1s is.

Gyorsabb vagyok mint a puskagolyó :D

2019. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Irok privit
2019. dec. 1. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!