Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adblocker kinyírta a gépem?

Nacsaaa kérdése:

Adblocker kinyírta a gépem?

Figyelt kérdés

Youtuben hallgattam 1 videót játszás közben, és folyamat dobálta a hirdetéseket. Ezért feltettem 1 adblockert a chromeba. Utána érdekes dolgok történtek. A játék beszaggatott percenként utána le is fagyott. Újraindítottam a gépet és nem tudott bebootolni. Második újraindításnál nehezen sikerült bebootolnia de az alkalmazásaim nem indulnal el pl: Razer synape. A chrome is kikészült nem tudok semmire se rákeresni,vírusírtóim nem találnak semmit sem.

Mi a baj?



2019. dec. 1. 12:44
 1/6 A kérdező kommentje:
illetve már a start menüt se tudom megnyitni sőt semmit sem csak fájlkezelőt
2019. dec. 1. 12:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem az Adblock nyírta ki.

A Youtube lejátszás közben nem dobál fel "folyamatosan" reklámokat. Milyen vírusirtód van?

2019. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaspersky,Malwarebytes. De már lényegtelen, most rakom újra a gépet... A gépemen semmi se volt ami tönkretehette volna a rendszert. Érdekes amikor feltelepült az adblock minden rossz lett és visszafordíthatlan.
2019. dec. 1. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor bootolási hibák vannak, lassú az egész gép, bizonyos programok nem akarnak elindulni, akkor érdemes lehet a rendszer HDD kondícióját ellenőrizni, mondjuk a HDSentinellel.
2019. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nem az adblock akkor mi nyírta ki a rendszert? Volt a gépen:Steam, Deamon Tools, Chrome, Razer Synapse, qbitorrent.
2019. dec. 1. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ülsz előtte, tesztelhetnéd.
2019. dec. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!