Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban pc-n 1.14. x...

Minecraftban pc-n 1.14. x verziot hasznaltam, azon lett csinalva vilag, az uj verzio dolgai belekerulnek?

Figyelt kérdés
Kijott az 1.15,elinditottam a mentest,kiirta csinaljak biztonsagi mentest mert lehet elveszik,ranyomtam es elindult siman,most 1.15ot ír rá,de bekerultek az uj dolgok a meglevo vilagba?

2019. dec. 15. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ott fogsz velük találkozni, ahol még sosem jártál, és a gép sem generálta még le az adott területet korábban. Értsd: Pár száz blokkal odébb kell menned a korábbihoz képest.
2019. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Verzióváltás esetén Optimalizáld a világot, de csak akkor, ha már nem mész vissza a réfi verzióra (a világ szerkesztésénél van az az opció 1.14 óta létezik), ekkor a gép az összes chunkot frissíti, így nem kell újra bejárnod az egész környéket. Ahol még nem volt betöltve a chunk, onnantól már 1.15-ösnek számít a világ, így ott megjelennek a méhkasok az erdőben, réten stb...

Célszerű biztonsági mentést csinálni, hatha valami nem sikerül, akkor ne kelljen búcsút mondani a világodnak.

2019. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!