Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítési problémák!...

Windows telepítési problémák! Van más megoldás?

Figyelt kérdés
Adott egy Lenovo Idepad 320. Egyszer újra lett telepítve rajta a Windows 10, mert tettem bele egy SSD-t, illetve 8gb plusz ramot. Ezelőtt még az eredeti Windows 10 volt rajta. Ekkor még engedte feltelepíteni, egy 4-5 hónapig jól is működött, és egyszer csak mindenféle kék halálokat kapott. Sokat. Akkor próbáltam mégegyszer újratelepíteni, de telepítés közben egyfolytában ezt a hibakódot írja ki:: “0x80070570”. Csak a Microsoft oldalán lévő Windows 10-el engedi telepíteni, és igen, tudom, itt jön a kérdés: Az miért nem jó nekem? A válasz egyszerű: Ezek az Ncore-ról leszedett telepítők sokkal jobban “felszereltek” driver ügyileg. Ja, és amíg a Microsoft oldaláról leszedett telepítő fent volt, minden 3. nap kapott egy kék halált. Szóval konkrétan 2 kérdésem lenne: Lehet-e valahogyan a Microsoft oldaláról leszedett telepítőn kívűl mással is telepíteni? A kék halálok oka lehet hardver probléma? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. dec. 22. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"Ezek az Ncore-ról leszedett telepítők sokkal jobban “felszereltek” driver ügyileg"


Szerintem így lassan az év vége felé közeledve kijelenthetem, hogy ha nem is az év, de a hónap vicce címet elnyerted ezzel a kijelentéssel.

2019. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Légyszíves akkor támaszd is alá kijelentésed tényekkel, köszi!

Ezekkel az “Ncore-s” telepítőkkel egy csomó plusz driver-t is töltök le, még az alap Windows 10-hez úgy kell feltelepítgetnem őket külön, de javíts ki, ha tévedek

2019. dec. 22. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Fatebringer feltöltései valóban úgy néznek ki, hogy ugyanazt a verziót feltölti plusz driverekkel és csak az eredeti driverekkel, de ha elolvasod, azt írja, hogy ha a plusz driveres feltöltés nem megy, akkor telepítsd azt a verziót, mely csak az eredeti drivereket tartalmazza.
2019. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat, a "...de ha elolvasod, azt írja, hogy ha a plusz driveres feltöltés nem megy..." helyesen így hangzik: "...de ha elolvasod, azt írja, hogy ha a plusz driveres telepítés nem megy..."
2019. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha olyan gyakran kap kèkhalàlt, akkor az hardverhiba, valszeg a ram kuka, nem a Windows hibàja. Èn èvek òta nem làttam kèkhalàlt, nemhogy 3 naponta.
2019. dec. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Töltsd le a Lenovo oldaláról a SystemUpdate -t, minden szükséges drivert feltesz, és utána frissíti is őket,ha kell
2019. dec. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a későbbiekben kékhalálos problémáid lennének, win reinstall előtt ezzel nézd meg, hogy mi okozhatta a problémát. Nekem eddig 100%-os pontosággal belőtte a hibás hardvert/drivert

Teljesen megbízható, free program

2019. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elvileg a plusz rammal van a probléma, mert kivettem, és engedte feltelepíteni Fatebringer verzióját!
2019. dec. 23. 22:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Legyenszíves valaki még válaszoljon arra, hogy hogyan lehetséges az, hogy csináltam egy windows 7 telepítőt, elkezdtem vele telepíteni(valamit ott frissített), de ezt sem engedte. Ez este volt, másnap délelőtt nézem a telepítőt, Windows 10 van rajta. Ez, hogy lehetséges?
2019. dec. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!