Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program vagy játék anime/manga...

Program vagy játék anime/manga karakterek készítésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék anime/manga stílusú karaktereket tervezni, rajzolni, de sem kézügyességem, sem időm, sem türelmem(ez az előbbiekből következik) nincs hozzá. Szóval a kérdésem az lenne, nem ismertek valamilyen jó anime stílusú játékot, aminek elég kiforrott a karakterszerkesztője, vagy programot, amivel lehetséges lenne? Olyanra gondolok főleg, amiben sok lehetőség van, és lehet variálgatni. Elsősorban férfi karakterekhez kellene. Tervezem egyébként, hogy valahol beiratkozok egy tanfolyamra, ami főleg ezzel a stílussal foglalkozik (már ha van ilyen), csak most nincs rá időm, ezért kéne egy rövidebb út. Előre is köszi a válaszokat! :)



2019. dec. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jobb, ha lemondasz a tervedről.
2019. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos rövidebb út nem nagyon van... rinmarugames meg dolldivine oldalakon vannak öltöztetőjátékok, de jó eséllyel egyiknek sincs akkora variálhatósága, ami neked kell. igazából egy teljesen alapokról induló rajztanulást tudok ajánlani, és hogy ne várj addig amíg szerinted elég jól rajzolsz, minden rajz jó rajz mert dolgoztál valamin amivel addig is fejlődtél. kifejezetten manga rajztanfolyamokat sem ajánlanék, több köztük a lehúzás mint a rendes tanfolyam.
2019. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a rendes rajzolás lenne a legjobb, de az egyetem miatt most napi max. 2 óra szabadidőm van, és azalatt nem jutok semmire. De azért köszi a választ!
2019. dec. 24. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel a hozzáállással biztos nem.
2019. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gooku ***** válasza:
VRoid Studio
2019. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!