Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó vágó programit...

Milyen videó vágó programit ajánlotok egy kezdő számára?

Figyelt kérdés
Tanuláshoz, ami nem túl bonyolult, de azért neg lehet rajta tanulni a vágás művészetét.

2019. dec. 25. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
én sony vegas - pro-val kezdtem, igaz eredetivel, mert elég olcsón hozzá jutottam. Az a program nem egészen kezdőknek való, de későbbiek folyamán sok mindenre használható. Én kb csak hang vágásra használtam, de ha valami olyan kell, akk windows movie makerrel kezdj, aztán tovább sony és adobe affter efect
2019. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
DaVinci Resolve
2019. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
100%

OpenShot:

[link]

Nem mondom éppen, hogy pont a művészetét tanulod meg rajta a vágásnak, inkább az alapjait, de szerintem kezdésnek nem rossz. A hajdani Movie Makerhez hasonló, egyszerűen áttekinthető program, de annál azért jóval kifinomultabb.

2019. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én filmorát használom. Hobbiszinten, családi videók/kirándulásokhoz. Tudod, csak néhány videót/képet összedobok, alávágok valami zenét, néha elhalkítom a zenét, hogy kiemeljem a videó eredeti hangját... és ennyi. Ja, meg egy főcím,ésegy vége plecsni megy rá 😃

Számomra nagy hibája, hogy még nem tudja a H265 kódolás, ami sok helyet megtakarítana. (Aztán azóta lehet már tudja, csak nem frissítettem)


Fizetős, de torrenten ugye minden fent van. Gondolhatod nekem honnan van meg... 🙂

Már nem emlékszem teljesen miért esett erre választás.

Egy táblázatot néztem, ahol összehasonlították, hogy melyik videószerkesztő mit tud, és az egyszerűbbek közül ez tudta a legtöbbet 😃

2019. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Igor Igorovics ***** válasza:
2019. dec. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!