Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kijátszani hogy...

Hogyan lehet kijátszani hogy ne kérjen CDt a játék?

Figyelt kérdés
Eredeti játékról van szó, nem letöltött, de kéri a CDt és mivel régi, használt játékról van szó, nem örülök neki hogy folyton bent pörög.
2019. dec. 27. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

No-cd patchre van szükséged, ott megtalálhatod:

[link]

2019. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
crackelni kell
2019. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg megoldás lehet, hogy csinálsz egy ISO-t a cd-ből, amit utána felcsatolsz egy virtuális meghajtóba (pl virtual clonedrive). Én így szoktam az ilyen atom régi játékaimmal játszni (amik sokszor direktben a cd-ről futnak).
2019. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a #3 írta, ISO a legjobb megoldás.

Utána egy virtuális meghajtóról futtatod a játékot és ennyi.


Egyébként a gyári nyomtatott optikai lemezek sokkal strapabíróbbak mint egy házilag írt lemez.

Teljesen más a technológia amivel az adat a lemezre kerül az írottnál és a gyári nyomtatottnál.

Szóval elvileg egy eredeti lemez ha megfelelő körülmények (hőtől, napfénytől, párától védve) van tárolva akkor hosszú évtizedekig "eláll" és az olvasás nem okoz benne semmilyen károsodást, nem fog "elkopni" a használattól.

2019. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Az ISO általában nem megoldás. Ezt hívják másolásvédelemnek. Marad a lepontozott NOCD vagy crack, mert mint írtam a gyári játéklemezek általában NEM másolhatóak...
2019. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
25%

A lemezről készített ISO tényleg nem megoldás. Nem fogja eredeti lemeznek érzékelni. Szóval marad a no-CD crack.

Vagy bizonyos játéknál van mini-image is, ami Daemon Tools -al párosítva képes lehet másolásvédelmet emulálni. A fent linkelt oldalról ezt is eléred, ha van hozzá. Utóbbi nagy előnye hogy nem kell módosítani a játék eredeti fájljait.


Vagy megveszed megint Steam -en, tudom nem jó fizetni még egyszer amiért mér egyszer fizettél, de régi játékokért már nem kérnek sokat.

2019. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Látom az izomból lepontozás megy de az érvelés nem...
2019. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:
83%
#7: A gyakori kérdéseken nem csak a kérdések gyakoriak, hanem a lelki nyomorékok is. :D Én már megszoktam...
2019. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Van itt 6 válasz és MIND éle lett pontozva, holott van egy állítás és annak az ellenkezője is. kizárt hogy egyik sem jó...
2019. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ünnepek alatt sajnos valaki végigtrollkodta a kérdéseket, minuszozik összevissza
2019. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!