Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki olyan programot...

Ismer valaki olyan programot ami segítségével egy 1920x1080 monitort játék alatt akár 4K -s felbontásra tudom vele átállítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 1920x1080 támogat MAXIMUM a monitor, de ettől eltekintve létezik ilyen program?

#FullHD #Windows 7 #felbontás/resolution
2019. dec. 27. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
A a monitor max felbontása FullHD akkor azt milyen programmal lehetne állítani???? Esetleg egy kis plusz RAM vagy gyorsabb proci programmal??
2019. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Youtube -on is nézhetsz FULLHD -s monitoron 4, 8, 16K -s tartalmakat ha a processzorod, videokártyád bírja.


A kérdésem az volt, hogy van-e olyan program ami felskálázza a felbontást játék alatt, úgy ahogyan a YouTube -on a YouTube videókat vagy mint a játék konzolok(PS -ek, XBOX -ok), azok sem tudják a 4K -t csak van benne egy program ami a játékok felbontását felskálázza 4K -ra.


Kérem, hogy aki nem érti a kérdést vagy nem tudja a választ a kérdésre az ne engem hanem saját magát boldogítsa a bal vagy a jobb keze által.

Köszönöm!

2019. dec. 27. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:

#1 Pedig lehetséges. A nagyobb felbontását skálázza vissza a monitor felbontására, ettől szebb és simább lesz a kép és élesebb.


Ehhez nem kell külön program, az újabb Nvidia és AMD kártyák is tudják ezt, csak más-más néven fut a dolog. Nvidiánál DSR a neve. Dynamic Super Resolution. Itt találsz róla infót: [link]


Amúgy csak az újabb kártyákkal kompatibilis úgy tudom 960-től felfelé.


Amúgy az Nvidia vezérlőpultban találod meg.

2019. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hasznos dolog amúgy. Le is tudod vele tesztelni, hogy mennyire bírja a géped az UHD-t, anélkül hogy lenne ilyen monitorod.
2019. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sikerült úgy átállítanom ahogyan leírtad.

NVIDIA Vezérlőpultban volt a megoldás, > Felbontás módosítás menüpontban.

Köszönöm a segítséged.


NFS - Hot Pursuit (2010) régebbi játék és eléggé "pixeles" FULLHD alatt, ezzel a trükkel amit megosztottál velünk 4K -s felbontásra(3840x2160) állítottam és egy "pixel" sincs a játéktérben, szóval tűéles a kép.

Köszönöm!

2019. dec. 27. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:

"Kérem, hogy aki nem érti a kérdést vagy nem tudja a választ a kérdésre az ne engem hanem saját magát boldogítsa a bal vagy a jobb keze által."


Kérem, aki nem tud értelmesen feltenni egy kérdést az ne fikázza a másikat! Pláne ne egyéb tevékenységre buzdítva!


A kérdés az volt hogy hogyan lehet egy FullHD monitort 4K-ra állítani. Olvasd el újra ha nem emlékszel.


A 4K-s adás skálázása 1K-ra az egy másik kérdés lett volna csak azt nem sikerült feltenned...

2019. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Érthető lenne a hülye/troll válaszod abban az esetben ha rajtad kívül más sem értette volna a kérdést és hetekig nem érkezett volna rá válasz, de...

Nem a monitort akartam FULLHD -ról > 4K -ra átállítani, hanem a monitor felbontását ami lehetséges programmal.


Olyan sötét ember alatt szinten ficeregsz, hogy még a feltett kérdést sem tudtad értelmezni, hanem ide trollkodtál aztán ha szólok akkor még én vagyok a hibás mert annyi eszed sincs, hogy magadtól megfejtsd a kérdést.

Érteni nem érted de ahhoz értesz, hogy idiótaságokat irkálj ki az internet -re.

2019. dec. 28. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:

te most magadtól vagy ennyire gyöpös.


A 2. válasz csak a kettes hozzászólásod UTÁN érkezett, amikor is leírtad hogy mire is vagy kíváncsi.

Nem megfejtette hanem te írtad le normálisan mire is vagy kíváncsi. Úgy már könnyű, dehogy ennyire korlátolt legyél és azt fikázd aki az egybites kérdésedet nem érte, na az is egy szellemi szinvonalra utal.

2019. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem a monitort akartam FULLHD -ról > 4K -ra átállítani, hanem a monitor felbontását ami lehetséges programmal."


Ja és akkor a fenti kirohanásod olvasd el még egyszer. A monitor felbontását sem tudod 4K-ra állítani mert nem lehet.

te ide jársz hülyéskedni két ünnep között?! Látszik hogy nincs suli

2019. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D FULLKRETÉN!

Ez kinek jó!?

2019. dec. 28. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!