Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van Youtube csatornátok?

Yolozsi20060608 kérdése:

Van Youtube csatornátok?

Figyelt kérdés

Ha van írjátok le a nevét.

Az enyém:Dragons Team



#YouTube #csatorna #Nektekvan?
2019. dec. 31. 01:05
 1/7 tabaki ***** válasza:
72%
Van bizony, mégpedig nagy múltú, immár 5 éves, 150 körüli feltöltéssel, és éppen a napokban elért 97 feliratkozóval. A legutóbbi videóm 77 megtekintéssel büszkélkedhet. A nevét nem akarom itt reklámozni, jó bornak nem kell cégér.
2019. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Van, de inkább csak más videókat nézek. Nekem 2 koncertvideóm van fent és összvissz 11 feliratkozóm:D
2019. dec. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, de minek.

Néhány rövidebb videó van fent a fiamról, a 2013-2015-ös időszakból.

2019. dec. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Van. 800 videó, 13 ezer sub.

A nevét nem írom, mert gáz lenne itt reklámozni.

2019. dec. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettő, csak zenéket teszek fel
2019. dec. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki YT-ozik, annak van csatornája, max az üresen áll. Nekem is üres, vagyis nem teljesen, mivel 2 ingame playt ott osztottam meg haverokkal.
2019. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van több is. Van egy "fő" csatorna , aztán ott a "kritikus" csatornám amivel bárkinek megmondom az őszintét. Erre azért van szükségem, hogy ne tudjanak bosszút állni a fő csatorna videóin, az esetleges dislikeokkal ha olyat találnék mondani valakinek ami sokaknak nem tetszik így védve vannak a videóim...:) Plusz még az utóbbival trollkodhatom is , de csak a humor szintjén nem pedig rosszindulatból. Olyannyira hogy nem szokásom senkinek dislikeokat adni csak nagyon indokolt esetben. Egy kezemen meg tudom számolni hogy hány dislikeot adtam idág másoknak.


Egyébként már nem okoz olyan nagy örömöt a youtubozás. Sőt, kezdek kiábrándulni belőle. Sőt már nagyon ritkán teszek fel bármit is. Már nincs motivációm. A csatornámról több videót töröltek, ill tiltottak le mindenféle mondvacsinált indokok miatt. A youtube csapata , mármint akik moderálják azok szerintem idióták gyülekezete.Unom már ezt a " sértem a youtube irányelveit " dumát!


Én sértem???? Olyan videók vannak fenn mint orosz tűzoltók balesetes videói amikor sérülteket( néhol hullákat) vágnak ki autóroncsokból, keselyűkkel etetnek fel hullákat Tibetben, vagy ott vannak a sima boncolásos videók. Ezek nem sértenek semmit(!!??), de az idióta bagázs olyan videómat is letiltott amikor egy ember egy bevásárló központban egy nő szoknyája alá videózott a telefonjával és ezt az áruház ipari kamerája előtt tette.


Persze a szabályzat tiltja az olyan videókat ami a szoknya alatti területről készült, még jóhogy, de ne keverjük már össze azzal amikor a videón az a perverz fickó szerepel aki ezt műveli. Mert a két dolog nem egy és ugyanaz. Vagyis a saját szabályrendszerüket sem tudják értelmezni , és ész nélkül tiltanak le mindent. Hü.lye bun.kók.


És tudjátok, hogy mi tetszik még a legjobban? Ezen be.ka.káltam. A yotube ahhoz asszisztál, hogy bárkit hülyének lehessen nézni. Vagyis aki esetleg negatív kritikával illet egy videót azt úgy is lelehet tiltani, hogy azt az illető észre sem veszi.(!!!!!!!)

Van az a lehetőség, hogy felhasználó elrejtése a csatornán. Te látod a saját hozzászólásodat, mert ott marad a videó alatt, csak éppen rajtad kívül senki nem látja. Ennyi. Milyen f.asza már hogy egy videó alá megírod a véleményed és azt rajtad kívül a kutya sem fogja látni mert elvagy rejtve a csatornán. Hát nem csodálatos.

Na az ilyen fa.sz.ságokért szeretem a youtube csapatát, meg az egész bagázst.

2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!